tarafından

Yeni Açılan Sesli Siteler

Chat sitelerini yakından tanıyan ve daha önce kullanmış herkes bu siteler hakkındaki beklentilerini artık iyice arttırdı. Çünkü görüntülü ve sesli chat siteleri ile tanıştıktan sonra kullandığı klasik ve verimsiz, kısıtlı özelliklere sahip chat sitelerini artık kimse kullanmak istemiyor.

Böyle chat siteleri ile karşılaştıklarında herkes doludan kaçar gibi başka sitelere kaçıyor. Haksız da sayılmazlar. Çünkü daha gelişmiş internet siteleri varken kendi teknolojisini geriden takip eden ve geldiği noktadan haberi olmayan internet sitelerine kimse katlanmak zorunda değil.

Yeni Açılan Sesli Sitelere Kaçış Var 

Üstelik diğer yeni açılan sesli siteler, daha çok avantajlı uygulamayla daha kaliteli bir iletişim ağı ve sistemi vaat ederken mevcut köhne özellikler ile insanları oyalayan ve yemi düşmüş oltayı bekleyen balıkçı gibi saatlerce boşuna arkadaş beklemesine neden olan chat sitelerinin başını beklemek ne diye?

Akıllı her insanın yapacağını yaparak tüm chat kullanıcıları görsel bir sunumla yazıştığı arkadaşını canlı görme imkanına sahip olan chat sitelerine akın ediyorlar. Seslikop.com sitesi klasik chat sayfalarından kaçanların akın akın bindiği bir gemi gibi çalışıyor bu aralar.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s